Aktualności

26 marca 2020 07:53 | Aktualności

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

 

Biorąc pod uwagę nowe regulacje prawne dotyczące kształcenia na odległość oraz wytyczne MEN informuję o decyzjach Rady Pedagogicznej podjętych na w dniu 25 marca.

     Od poniedziałku 30 marca nastąpi zmiana w komunikacji nauczyciele – uczniowie, rodzice. Zostaną utworzone poczty mailowe dla poszczególnych klas, każdy uczeń otrzyma od wychowawcy login i hasło i będzie mógł pobierać materiały przesłane przez nauczycieli. Zadania od nauczycieli będą przesyłane w większości w dniach, w których w planie są dane zajęcia ale będą też odstępstwa w uzasadnionych przypadkach.  Nauczyciele nie będą obciążać uczniów zbyt dużymi partiami materiału, jednak będą realizować podstawę programową.   Komunikacja na poczcie klasowej będzie się odbywać w ustalonych godz. między 8.00-16.00. Ze wspólnego maila klasowego można pobierać wszystkie treści, natomiast nie wolno tam nic kasować ani edytować. Mail służy jedynie do pobierania zadań. Informacje zwrotne, czyli wykonane prace, rozwiązane zadania wypracowania itp. należy odsyłać na maila nauczyciela danego przedmiotu. Proszę uważnie czytać, czego nauczyciele wymagają, ponieważ nie wszystkie zadania trzeba będzie odsyłać. Messenger będzie służył do komunikacji dodatkowej między uczniami a nauczycielem. W tej aplikacji nauczyciele będą służyć pomocą w wyjaśnianiu zadań i poleceń, uczniowie będą mogli nawzajem wymieniać się informacjami i pomagać sobie. Klasę ósmą prosimy o mobilizację, powtarzanie materiału, rozwiązywanie testów do egzaminów.

     Dziękujmy za dotychczasową współpracę, zrozumienie dla trudnej sytuacji.  Prosimy Rodziców o zaangażowanie dla dobra dzieci. Ta sytuacja jest dla nas Wszystkich wyzwaniem i musimy temu sprostać. Wiele razy udowodniliście, że można na Was liczyć. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z wychowawcami klas oraz dyrektorem/ tel. 696613983/.

Życzymy zdrowia i spokoju. Dyrektor i Nauczyciele PSP w Watraszewie.

Przeczytano: 235 razy. Wydrukuj|Do góry